Ngjarje sho kuese! Degr adon kon flikti në familje, gruaja qël lon me thi kë bashkëshortin


Një ngjarje e rë ndë familjare raportohet të ketë ndodhur në Durrës,

ku bëhet me dije se gruaja qël lon me th ikë bashkëshortin pas një kon flikti.

“Kjo pasuri, si u bë gjatë…”/ Juristja e njohur tregon çfarë po ndodh me prokurorët dhe gjyqtarët në vendin tonë dhe zbardh arsyen: Po largohen nga detyra

Çfarë po ndodh me garën për kreun e SPAK? KLP del me njoftimin urgjent

Apeli i GJKKO i jep god itjen e fortë, lë në b urg vëllanë e ish-deputetit të njohur socialist: Dë nim me 13 vite bu rg. Zbardhen detajet

Asije Stafa ka qël luar me thi kë Ahmet Stafën.

Ngjarja ka ndodhur në Durrës.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *