Lajmi i fundit! Pla goset i riu shqiptar në Itali, zbardhen detajet


Një adoleshent shqiptar është pla gosur me th ikë mbrëmjen e djeshme Carmignano në Itali.

Sipas mediave italiane adoleshenti është go ditur me thi kë në ba rk dhe në qa fë pranë shatërvanit publik në Ceppo.

Ndërsa mësohet se mes gja kut nga plag ët e marr,

ai është la rguar vetë zva rrë nga vendngjarja për të kërkuar ndi hmë.

Aktualisht, i riu ndodhet në spitalin e Pratos në gje ndje të rë ndë.

Policia italiane ka shkuar në vendngjarje dhe po kryen hetimet

për zbardhjen e ngjarjes, ndërsa raportohet se kanë arritur të gjejn ë ar mën e kr imit.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *