E rë ndë! ‘Benzi’ përp laset me motorin, plag oset pasagjerja 32-vjeçare në Elbasan


Aks ident në aksin rrugor Elbasan-Belsh. Mësohet se mjeti tip “Benz” me drejtues 28-vjeçarin me inicialet M.K. banues në Belsh, është për plasur me një motoçikletë me drejtues shtetasin B. K. 73 vjeç.

Për pas ojë është dëm tuar pasagjerja në motoçikletë, shtetasja V. K. 32 vjeçe, e cila është transportuar në spital për nd ihmë mjekësore.

NJOFTIMI I POLICISE
Në aksin rrugor Elbasan-Belsh, në fshatin “Kajan”, mjeti tip “Benz”

me drejtues shtetasin M.K. 28 vjeç, banues në Belsh, është pë rplasur me një motoçikletë me drejtues shtetasin B. K. 73 vjeç.

Si pasojë është dëm tuar pasagjerja në motoçikletë, shtetasja V. K. 32 vjeçe, e cila është transportuar në spital për ndi hmë mjekësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të shka kut të aks identit.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *