Paska pro bleme shëndetsore! Luiza Gega zbulon pse e ka zërin të ngjirur: E urrej


Atletja kampione shqiptare, Luiza Gega, ka bërë së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në “Instagram”.

Fansat ishin kurioz që të dinin sa më shumë për të, që nga jeta profesionale dhe ajo private.

Por kishte të tjerë që ishin kurioz për diçka tjetër, për zërin e saj. Për këtë arsye dikush e ka pyetur: “Pse e ke gjithmonë zërin e ngjirur?”.

Luiza e ka marrë me sportivitet këtë pyetje dhe ka vendosur që t’i përgjigjet ndjekësit dhe në “Instastory” shkruan:

“E urrej zërin tim. Unë kam probleme me kordat, doktori më ka thënë që kordat e mia nuk përputhen dhe unë nuk duhet të flas shumë që të mos i sforcoj.

Uuuu po më tha dhe që sa mirë që të ka dhënë Zoti talent te këmbët se për këngëtare i ke shpresat e djegura”.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *