Ditë me diell në dashuri, zbuloni çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë


Dashi

Është koha të përveshni mëngët. Kohët e fundit e keni lënë pas dore shumë dashurinë, do të varet nga ju që t’i tregoni gjysmës tjetër se sa kujdeseni për marrëdhënien.

Demi

Këto do të jenë ditë tensioni për të lindurit në Demi. Zemra po ju dridhet, mund të vuani ende pasojat e një lidhjeje të mbyllur prej pak kohësh.

Binjakët

Të lindurit e shenjës së Binjakëve do të duhet të vendosin rregull në çështjet e zemrës. Ju keni disa situata në pritje që nga shtatori dhe nuk është më e mundur t’i shtyni: mendoni me kujdes se çfarë të bëni, por merrni një vendim .

Gaforrja

Ditë kthese dhe lajme për të lindurit në Gaforre. Ju ecni përpara sidomos në botën e dashurisë, një histori e re mund të kthehet në diçka më të rëndësishme. Është gjithashtu koha për të lënë pas ndjenjat e vjetra , nuk ka më kuptim të ndaleni tek ato.

Luani

Shumë probleme këtë javë për të lindurit në Luan , si në dashuri ashtu edhe në punë. Një ndalesë e papritur do t’ju pengojë të bëni përparim në marrëdhëniet tuaja romantike.

Virgjëresha

Do të jenë ditë dashurie për të lindurit në Virgjëreshë . Gjithçka do të shkojë mirë në fushën sentimentale, ju ndiheni të sigurt dhe të qëndrueshëm deri në atë pikë sa të jeni në gjendje të vendosni themelet për projektet e ardhshme .

Peshorja

Të lindurit në Peshore do të duhet të shfrytëzojnë ditët e ardhshme për t’u rikthyer në lojë në çdo fushë . Beqarët do të duhet të hidhen në sulm, nuk ka kuptim të presin. Është gjithashtu një kohë e mirë për çiftet, shfrytëzojeni sa më shumë.

Akrepi

Me mbrojtjen e Venusit hapen perspektiva të reja në dashuri për të lindurit në Akrep . Një flakë e vjetër mund të rindizet, por ju duhet të mendoni nëse ia vlen të rrezikoni përsëri .

Shigjetari

Marrëdhëniet sentimentale të të lindurve në Shigjetar forcohen . Si dashuritë e reja ashtu edhe çiftet afatgjatë do kenë një periudhë pozitive në të cilën do të konsolidojnë lidhjen e tyre . Për të vetmuarit, një histori e vjetër mund të rifitojë shkëlqimin e saj dhe të kthehet në jetën tuaj.

Bricjapi

Shumë pasion këto ditë për të lindurit në Bricjap . Po ndiheni sensualë dhe të etur dhe do të dëshironi të shfrytëzoni sa më shumë këtë javë. Lajm i mirë edhe për beqarët, mos u dorëzoni dhe vazhdoni të kërkoni. Një dashuri e re ju pret.

Ujori

Disa pengesa të papritura do të prishin qetësinë e dashurisë së të lindurve në Ujor . Marrëdhënia juaj me partnerin mund të prishet për shkak të disa pengesave shumë fatkeqe, për zhgënjimin tuaj.

Peshqit

Fjalëkalimi për të lindurit e Peshqve këtë javë është relaksimi . Kushtojini kohë miqve dhe pushimit, keni nevojë për pak qetësi. Qetësia e re do t’ju ndihmojë të zgjidhni disa mosmarrëveshje të vjetra me partnerin tuaj.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *