Raporti i vajzës së Mark Frrokut me Rudina Dembacajn, çfarë ndodhi që u zu keq me moderatoren


Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku janë një ndër çiftet më të komentuar tashmë në mediat rozë. Përveç dyshes, ajo që tërheq shumë vëmendjen në media është marrëdhënia e aktores me fëmijët e Frrokut.

Vajza e madhe e Markut, Mara Frroku nuk ishte prezente në dasmën e babait me Rudinën dhe kjo për shkak se jeton në SHBA.

Pak ditë më parë, moderatorja zbuloi se me Marën ka marrëdhënie të mira, ndërsa për këtë gjë ka folur së fundmi edhe vajza e Mark Frrokut.

“Si është marrëdhënia jote me Rudinën?”,

e pyeti një ndjekës në Instagram, ndërsa Mara ka treguar një konflikt që ka pasur së fundmi me moderatoren.

“Konflikti im me Rudin ishte se kur erdha kësaj here shtova 2 kg nga gatimet e saj. Stop Rud”, u përgjigj ajo, duke lënë të kuptohet se kanë një raport shumë të mirë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *