Parashikimi i motit, temperatura arrijnë nivele të larta në fundjavë


Për fundjavën që presim përpara vendi ynë do të vijojë të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike.

Sipas SHMU moti parashikohet i kthjellët në pjesën më të madhe të territorit por nuk do të mungojnë alternimet e vranësirave kalimtare kryesisht në orët e mesditës.

Era do të fryjë me drejtim kryesor juglindje – veriperëndim me shpejtësi mesatare 1-3m/s ndërsa në bregdet dhe lugina era me rrahje deri në 4-6m/s.

Verë në vjeshtë/ Parashikimi i motit, temperatura arrijnë nivele të larta në fundjavë

Luajti me kombëtaren e Zvicrës, shqiptari njofton tërheqjen nga futbolli në moshën 27-vjeçare, ja shkaku

Deklarata e fortë e ish-deputetit demokrat: I gatshëm të kandidoj për Bashkinë e Tiranës, ma ka kërkuar baza


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *