Kush është vajza që bëri lëmsh mediat me urimin për ditëlindjen e Vis Martinajs?


Ditën e djeshme, në shumë media u postua fotoja e një djali dhe një vajze, të përqafuar, që dys hohej se ishte Ervis Martinaj, me një nga miset në Shqipëri. Fotoja ishte shpërndarë në rrjetin social të vajzës ‘mist erioze’, që të gjithë e quanin me iniciale E.P.

Në postimin e saj shkruhej:

Gëzuar ditelindjen, Zoti të bekoftë dhe të dërgojë lutjet e mia çdo natë!
Fotoja u bë virale dhe po dys hohej se Ervis Martinaj, është gja llë dhe duke festuar ditëlindjen e tij të 40-të me vajzën që kishte postuar foton.

Por kush është vajza që bëri ‘lëmsh’ të gjitha mediat dhe rrjetet sociale?

Burime për JOQ ALBANIA bëjnë me dije se ajo është Eva Pasha, ish-pjesëmarrese në Miss Universe. Sipas burimeve për JOQ, fotoja është postuar disa minuta në storyn e saj dhe më pas është fshirë, pasi u pa që fotoja u bë virale.

Ndërkohë nuk dihet nëse në foto është Ervis Martinaj, por, pothuajse të gjitha mediat e postuan këtë lajm. Vetë vajza nuk ka reaguar dhe nuk ka thënë asgjë nëse në foto është Vis Martinaj, apo një person tjetër.

Gjithashtu, nuk dihet nëse edhe vetë vajza është Eva, apo një nga shoqet e saj, që dyshohet se ka pasur lidhje me Ervis Martinajn.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *