Alketa Vejsiu del siç e ka bere mamaja, dhe do u pelqeje


lketa Vejsiu është një nga moderatoret më të komentuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale.

Ajo është shumë aktive në rrjet , ku dhe tregon gjithnjë momente nga përditshmëria e saj.

Moderatorja tregon se kujdeset shumë për të mbajtur trupin në formë dhe ushtrohet shumë në palestër.

Por së fundi, moderatorja na ka treguar se si duket pa grim, duke qenë se në çdo dalje të saj në publik shfaqet tejet e kuruar.

Ajo ka shuar kuriozitetin e ndjekësve duke publikuar një video ku shfaqet pa pikë grimi.

Pa filtra dhe pa…/ Alketa Vejsiu del siç e ka bere mamaja, dhe do u pelqeje


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *