Nami me motin, parashikohen reshje të dendura shiu në ditët në vazhdim


Moti do të jetë me vranësira mesatare

deri të dendura shtresore në të gjithë vendin.

Temperaturat minimale do të luhaten 7-16 gradë në veri në mëngjes,

gjatë ditës do të jenë me rritje 22-23°C ne veri deri në 24-28°C në zonën e ulët dhe bregdet.

Era do të jete me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi

8 m/sek dhe dallgëzim te forcës 3 ballë në det të hapur.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *