Lajm i fundit! Ne diten e ditelindjes, policia i gjen ar më Mark Frrokut, Rudina lë nam në mes të vendit


Gjatë një kontrolli në makinën e Mark Frrokut, policia ka zbuluar 2 ar. më . Ish-deputeti nuk ndodhej

në mjet në momentin e kontrollit, teksa në pran. gat e uniformave blu ka rënë shoferi personal, i cili ka pranuar edhe pronësinë e ar. mëve.

Dy pis. toleta janë gjendur dhe sek. uestruar në makinën BMW-në me targë AA 008 EJ, të ish-deputetit Mark Frroku.

Gjatë kontrollit të makinës, ish-deputeti nuk ka qenë në makinën e tij, teksa mjeti drejtohet nga shoferi personal Albert Prendi.

Ky i fundit është arre. stuar në bazë të operacionit të koduar “Bulevardi”

Por pavarësisht se ar. mët e zja .rrit janë gjetur në strukturën e brendshme të makinës, dhe jo në trupin e Prendit.

Ai ka pranuar gjatë marrjes në pyetje nga organi i se ar. mët i përkisnin atij.

Nderkohe sipas burimeve Marku ka qene duke festuar me gruan e tij Rudina Dembacaj


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *