Propozimi për martesë nuk shkoi mirë, vajza rreh të dashurin


Një i ri në SHBA ka vendosur t’i bëjë surprizë të dashurës së tij.

Ai e mori atë në një ndeshje të ekipit të tij të preferuar dhe pasi e puthi, u ul në një gju për t’i bërë propozimin tradicional për martesë.

I riu nxorri unazën nga xhepi dhe kur hapi kutinë, vajza mbeti e shtangur kur pa se çfarë kishte në kuti.

Entuziazmi i saj u shndërrua në zemërim teksa i dha një shuplakë. Videoja po qarkullon në Twitter dhe është bërë virale.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *