Kjo shenjë horoskopi nuk do të ketë momente të lehta, Meri Shehu bën paralajmërimin e papritur


Dashi

Planet tuaja sot duan me shume perpjekhe qe te materializohen !

Demi

Nje dileme vihet re tek ju !Ndjeni qe ne thelkesi po mbyteni ng detyrimet!Por siperfaqesisht se shfaqni !

Binjaket

Sot mund te fitoni shume gjera ashtu si dje !Mjafton te mos nxitoni !

Gaforrja

Nje ceshtje ekonomike do ju nervozoj sot dhe planet tuaja nuk kane stabilitet !

Luani

Nje lidhje apo nje bashkepunim sot do ju nervozoj !Me mire te tregoni durrim !

Virgjeresha

Nje ceshtje shendetsore do dali ne drite !Puna mund tju lodhi pak me shume sot !

Peshorja

Nje projekt juaji mund te gozhdohet disi !Por me natyren tuaj krijuese mund te cbllokohet !

Akrepi

Ne jeten tuaj personale do kete mjegullnaj e cila ka filluar qe dje!Mos u ndikoni me nga e djeshmja !

Shigjetari

Sot mund te beni biseda serioze por mos harroni Marsin e luftes perball jush !

Bricjapi

Ceshtjet do mbeten tek ekonomia megjithse do tregoni talentin tuaj dhe vlerat !

Ujori

Hena eshte tek ju sot Kujdes me dilemat dhe meruni me ceshtjet tuaja personale !

Peshqit

Mund tju kapi sot nje ndjenje ikjeje nga detyrimet !Por mund te pergatisni edhe hapat per ditet e ardhshme !


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *