E larguan 13 herë nga Italia, por nuk hoqi dorë nga dashuria për të dashurën 18 vite më të madhe. Historia si në filma e shqiptarit që ‘mposhti’ edhe gjykatën


Alketa lutet që Beatrix Ramosaj të shkojë në “Dance with Me”… 3 minuta më parëMbrëmjen e djeshme ka nisur në TV Klan programi i njohur i kërcimit “Dance With Me”, por siç rikonfirmoi moderatorja,

Alketa Vejsiu personazhe të rinj do t’i bashkohen garës me kalimin e javëve. Një nga emrat që është lakuar më së shumti ka qenë dhe këngëtarja më e përfolur e momentit, Beatrix Ramosaj.“Nuk e dimë në do vijë Beatrixi.

Gjithçka mund të ndodhë. Beatrix Ramosaj mund të kërcejë këtu në “Dance With Me”, mirë se të vijë. Një plan bust gjithçka mund të ndodhi Beatrix Ramosaj mund të kërcejë këtu”, ka thënë pas lutjes Alketa Vejsiu.

Por nga ana e Beatrix nuk kemi asnjë reagim, madje postimi i saj i fundit është së bashku me vëllanë e saj, Alban Ramosaj. E ndërsa spektakli zhvillohej në Klan, Trixa duket se ka shijuar shëtitjet me vëllanë e saj.

Alketa lutet që Beatrix Ramosaj të shkojë në “Dance with Me”…


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *