‘Enderroj te të pasurit fëmijë, por…’, ja çfarë e pengon Fjoralbën të bëhet nënë


Fjoralba Ponari ka bërë një bisedë virtuale me ndjekësit në rrjete sociale, ku një prej tyre e ka pyetur rreth planeve për fëmijë.

Moderatorja ka treguar se e dashuron idenë e të pasurit një fëmijë, por angazhimet dhe shëndeti i saj mendor i thonë “jo”.

“E dashuroj idenë e të pasurit një fëmijë për 5 sekonda, por pastaj ftillohem sepse angazhimet, synimet dhe shëndeti im mendor thonë jo!, ka shkruar Fjoralba.

Dashi
Hena ne Binjak ju fton per kontakte dhe rrugetime te shkurtra por qe mund te jene te mira. Aferdita dhe Marsi jane ne lufte. Dashuria ne konflikt.

Demi
Shume ceshtje ekonomike komplikohen. Kujdes ne shpenzime per persona qe ju lidh erotizmi.

Binjaket
Hena ne shenjen tuaj ju sjell ndryshime te cilat do kene risk ne jeten personale erotike dhe ekonomi.

Gaforrja
Fshati qe duket nuk do kallauz. Ju duhet shume energji te rregulloni ikonen dhe planet tuaja. Ka prapaskena ekonomike.

Luani
Nje mundesi e mire sot te takoni persona optimist qe jane gati te luftojne nese ju i bashkoheni edhe me idete e tyre.

Virgjeresha
Jo dite e mire per te qene optimist sidomos ne planin personal. Nje lidhje personale rezulton shume e dyshimte. Ju provokohet xhelozia.

Peshorja
Kjo dite tregon sa keni ruajtur ne kujtesen dhe xhepin tuaj per t’i shpenzuar ne diten e sotme. Kujdes se mund t’ju ikin kot mundimet.

Akrepi
Lufta ne cdo aspekt eshte fushbeteja juaj e parapelqyer. Sot do jeni te ftohte ne hakmarrje erotike dhe te nxehte ne hakmarrje ekonomike.

Shigjetari
Duhet te ruani perandorine e kursimit qe jeni krijuar per te patur leverdine e te qenit dikush ne dukje apo karriere.

Bricjapi
Konflikti i filluar ne perditshmeri si pak nga pak arriti sot aty ku s’mban më. Kujdes ne pune dhe dashuri ka ceshtje qe ju rreshqasin si pa kuptuar.

Ujori
Sot do vertetohet fakti qe jeni aty ku jeni pasi nuk prekeni shume nga situata qe te tjeret do t’i quanin te rendesishme si xhelozi e meditime.

Peshqit
Dita sot ka nje paqendrueshmeri deri ne inat per ceshtje familjare ku do filloni te merrni mbrapsht dhe te mirat qe keni dhuruar.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *