E fundit në Itali/ 43-vjeçari shqiptar hu mb jeten nga treni, kishte zbritur në shina për


Një ngjarje e rën dë është shënuar mbrëmjen e djeshme në Genoa të Italisë ku një 43-vjeçar shqiptar është zene nga një tren.

Ngjarja ka ndodhur në stacionin e Bgliasco-s, në linjën që lidh qytetin e Milanos dhe Livornos.

Sipas mediave italiane, shqiptari kishte zbritur në shina për të marrë një send që i kishte rënë.

Shoferi i trenit uli shpejtësinë, por pavarësisht kësaj, nuk mundi të evitojë pë rpl asjen.

E fundit në Itali/ 43-vjeçari shqiptar hu mb jeten nga treni, kishte zbritur në shina për

“Dance With Me” do të rikthehet në ekranin shqiptar, në datën 19 shtator.

Produksioni tashmë ka treguar se cilët do të jenë 10 personazhet që do të jenë pjesë e këtij programi kërcimi.

Ndërsa pak më parë ka zbuluar njërin prej anëtarëve të jurisë në këtë edicion të 8-të.

Bëhet fjalë për aktorin dhe producentin shumë të dashur për publikun, Ermal Mamaqi, i cili do të rikthehet në ekran pas disa vitesh nga largimi.

“Merr fund pritja!
Aktor, producent, me nuhatje edhe në botën e biznesit Ermal Mamaqi vjen si pjesë e jurisë së shoë-t më të madh të kërcimit në Shqipëri “Dance Ëith Me”, njofton produksioni në rrjetet sociale.

Ndërkohë, më parë është zbuluar se pjesë e jurisë do të jetë edhe balerina Klaudia Pepa.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *