Albërije Hadërgjonaj ka sot ditëlindjen, do surprizoheni nga mosha e këngëtares (FOTO LAJM)


Albëria Hadërgjonaj është një nga këngëtaret shqiptare me karrierën më të gjatë muzikore.

Ajo nisi të këndonte që në moshën 16-vjeçe, dhe sot feston ditëlindjen e saj.

Hadërgjonaj mbushi 47 vjeç dhe në rrjetet sociale kemi parë që e kanë uruar ndjekësit e saj.

Normalisht nuk kishte si të bënte përjashtim edhe vajzat e saj Anxhelina.

“Gëzuar ditëlindjen mamit më të mirë dhe më të mrekullueshme në botë. Falendroj Zotin. Gjithçka për ty!”, shkruan ajo krah fotos me Albërijen./albeu.com/

Albërije Hadërgjonaj ka sot ditëlindjen, do surprizoheni nga mosha e këngëtares (FOTO LAJM)


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *