52-vjeçarja infermiere shqiptare bëhet nënë për herë të parë, ja motivi qe e shtuy (VIDEO)


Një infermiere 52-vjeçare nga Prishtina është bërë nënë për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur ministrja e Shëndetësisë në Shqipëri, Orgeta Manastirliu, transmeton Klankosova.tv.

Ajo ka njoftuar se gruaja ka lindur në maternitetin “Koço Gliozheni” në Tiranë.

Postimi i plotë:

Lajm i bukur

52 vjeçarja, infermiere në Prishtinë bëhet nënë për herë të parë në Maternitetin “Koço Gliozheni” në Tiranë

Alea e vogël e ka fituar betejën për jetën, duke i sjellë një gëzim të papërshkruar nënës së saj dhe të gjithë stafit të terapisë intensive, që bëjnë një punë fantastike me të porsalindurit, duke shpëtuar jetë


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *