Ndahet nga jeta 33-vjeçari shqiptar! Babai: O dritë e syve, do më mungosh!


Një 33-vjeçar nga Delvina ka ndërruar jetë ditën e djeshme. Ende nuk dihen shkaqet e vdekjes së tij, por lajmi është bërë i ditur nga babai i 33-vjeçarit.

Përmes një postimi në Facebook ai shkruan:

U PREHSH NË PAQE BIRI IM I VETËM,I SHTRENJTI IM O DRITË E SYVE QË DO MË MUNGOSH GJITHË JETËN ARMAND O ËNGJËLLI IM

Ndërkohë, miq të afërm kanë shprehur ngushëllimet për humbjen e madhe.


Ndahet nga jeta 33-vjeçari nga Delvina! Babai: O dritë e syve, do më mungosh!

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *