Marina Vjollca sapo na e tregoi kush bën ligjin në shtëpinë e saj dhe të Getoarit!


Një tjetër çift feston sot përvjetorin, bëhet fjalë për Marina Vjollcën dhe Getoar Selimin.

Moderatorja ka publikuar një foto nga pushimet ku uron burrin për pervjetorin.Ajo ka bërë një

dedikim dhe ka zbuluar një sekret të familjes së saj. “Martesa është një marrëdhënie ku njëra ka gjithmonë të drejtë dhe tjetri është burri!

Gëzuar përvjetorin dashuri!”- shkruan Marina.Pra, e morëm vesh në familjen e tyre ligjin e bën Marina! Epo gëzuar çifti.

Marina Vjollca sapo na e tregoi kush bën ligjin në shtëpinë e saj dhe të Getoarit!

Çiljeta 18 vjeçare nga ajo 37 vjeçare nuk ndryshojnë fare. Nuk na besoni?! Shihni foton e saj maturante…


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *