Nuk është burri i saj, Alketa Vejsiu e thote troc kush eshte mashkulli qe do


Aleketa Vejsiu është një ndër moderatoret më të pëlqyera nga publiku për shkak edhe të aftësive që ajo ka por edhe të ëmbëlsisë që shfaq.

Moderatorja dëshiron që jetën e saj private ta mbajë larg syrit të medias por kësaj here ajo dëshiron që të na zbulojë një të vërtetë.

Me anë të një InstaStory Alketa shafaqet duke puthur babain e saj dhe duke lënë një mbishkrim mbi foto: “FlokëBardhi im i preferuar”.

Kujtojmë se para disa kohësh vajza e saj Nikol u përfol shumë në media për ngjashmërinë me të ëmën si dhe u rrit edhe më tepër

kurioziteti pvr jetën që bënte vajza. Por shumë shpejt mediat pushuan nga lajmet pasi dhe sipas Alketës

ajo nuk i përket botës mediatike si dhe dëshiron që t’i mbrojë fëmijët e saj nga bota digjitale./albeu.com


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *