Burrat paguan milionat per dasmat luksoze/ Keto jane 11 VAJZAT VIP qe bene dasmat me te medha dhe te kushtueshme


Dasmat e Vipave shqiptar gjithmone bejne buje ne rrjete sociale por edhe ne televizionet tona. Shumat e medha qe ata harxhojne per nje dite te vetme jane te paimagjinueshme..

Detaje te ndryshme nga festat e medha, fustanet te shumllojshme dhe nga me te fundit e modes jane te

zakonshme kur behet fjale per personazhet e showbizit. Nder vite kemi pare vajzat shqiptare qe veshin fustanin e bardhe dhe bejne dasma madheshtore..

Ne kemi renditur disa prej vajzave VIP qe kane bere dasmat me te medha dhe me te kushtueshme, qe nga

fustanet e shtrenjte deri tek festat e medha. Dua mendimin tuaj se cila prej tyre eshte me e bukura e veshur si nuse.

E preferuara ime eshte Xhensila Myrtezaj me nje stil te vecante dhe bukuri qe te le pa fjale.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *