E fundit! Durrsaku shkon në Polici: Më ka humbur gruaja!


INFORMACION PARAPRAK ”Në Komisariatin e Policisë Durrës, kallëzon shtetasi B. B., se është larguar

nga banesa dhe nuk është kthyer më, bashkëshortja e tij, shtetasja V. B., 47 vjeçe, banuese në Durrës. Policia thotë se po punohet për gjetjen e saj.”

Një qytetar nga Durrësi ka denoncuar në polici zhdu kjen e gruas së tij. B.B ka thënë se ajo është larguar nga banesa e tyre për të mos u kthyer më.

Nuk ka ende asnjë informacion për 47-vjeçaren e humbur me inicialet V.B. Pak kohë më parë edhe familjarët

e Erisa Dyrmishit e raportuan këtë të fundit të humbur, teksa më vonë u zbulua se kishte shkuar për disa ditë relaksi me të dashurin e saj.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *